Absolventi o AAV

Kdo chce, tak si informace z pedagogů lehce vytahá, zkušenosti nasbíráte taky. Ale na to nemusíte chodit do školy. Co mi ale dalo studium především, je spousta chytrých přátel, které teď v praxi potkávám a o které se můžu opřít. To není úplně běžné. Zaplať Pánbůh za lidský přístup!

MgA. Jan Bártek, režisér, hraná tvorba Česká televize

 

Studium na ateliéru Audiovize mi do života dodalo mnoho skvělých přátel a kvalitních filmařů, bez kterých bych se ve vířivých vodách filmu a TV v naší zemi již dávno utopil.

MgA. Tomislav Čečka, freelance scénárista a herní vývojář

 

„Na Audiovizi jsem strávil 7 let, během kterých jsem vyzkoušel snad všechny filmové profese. Díky tomu jako producent chápu partnery ve štábu a dokážu jim být kreativním partnerem.”

MgA. Martin Jůza, filmový producent a art director animovaných reklam Krutart s. r. o.

 

Univerzita Tomáše Bati mi předala veškeré základy filmové tvorby, které využívám dennodenně ve své profesní tvorbě. Zároveň mi ale dodala chuť tvořit a motivaci učit se novým věcem.

MgA. Michal Orsava, režisér, střihač, kreativec na volné noze

 

„Ve škole jsem potkal hlavně spoustu skvělých lidí a rozšířil si obzory. S několika šikovnými lidmi z audiovize a marketingu máme produkční společnost, ve které natáčíme reklamy a dokumentární filmy a seriály.”

MgA. Jan Perout, kameraman, producent Bumerang Film s. r. o.